Veido drėkinimas ir atjauninimas su Christina Laboratories – www.grozioevoliucija.lt

Veido drėkinimas ir atjauninimas su Christina Laboratories

Unstress Christina Laboratories – antistresinė terapija jautriai, sudirgusiai, dehidratuotai veido odai

Stresinės situacijos sutrikdo subtilų odos hormonų balansą. Taigi stresas yra viena iš svarbiausių priežasčių, dėl kurios atsiranda tam tikri dermatologiniai pažeidimai: uždegimas, niežėjimas, sausa besiraukšlėjanti oda, blausumas, per didelis riebumas, egzema, padidėjęs jautrumas ir kiti kompleksiniai požymiai. Ką daryti, kad apsaugotumėte odą nuo streso poveikio? Gyvybiškai svarbios medžiagos padeda sumažinti streso požymius: uždegimą, dirglumą, jos taip pat stiprina ląstelių funkcijas ir palaiko odos drėgmės balansą. Tonizuojančios ir puoselėjančios

„Unstress” veido procedūros neutralizuoja streso sukeltus požymius, drėkina ir ramina odą. Tai puiki reabilitacinė procedūra po pilingų ar kitų aktyvių veido priežiūros procedūrų.

Forever Young Christina Laboratories – jaunystės bomba!

Odos drėgmės balansą atkurianti, jauninanti ir apsauganti odą programa, paremta aktyvių peptidų ir kitų medžiagų veikimu. Suteikia odai drėgmės, stiprina jos apsaugines sistemas, nualintas išorės veiksnių, streso, nuovargio. Smulkios raukšlės išlyginamos, mimikos raukšlės susilpninamos, atkuriamas odos strangrumas.

Naudojant formulę Forever Young, kurios sudėtyje yra „tinkami odai” peptidai E.G.F. (Epidermal Growth Factor) ir E.T.F. (Epidermal Thymis Factor), galima ištaisyti kosmetinius defektus, atsiradusius bėgant laikui ir, kas svarbiausia, sustabdyti įvairių sistemų ardymą. Ir visa tai–Pastero Instituto (Prancūzija) revoliucinio išradimo dėka: sukurta ypatinga formulė biologinių baltymų, pagal savo savybes panašių į du baltymus, esančius žmogaus odoje, jam būnant jaunam, ir kurie vaidina svarbų vaidmenį, stabdant odos senėjimo procesus. Šios naujai išrastos molekulės gali įsiskverbti į gilius odos sluoksnius ir, tokiu būdu, kompensuoti savųjų baltymų praradimą. Peptidai iš naujo subalansuoja odos savybes ir sustiprina jos apsaugines sistemas, taip padėdami atsinaujinti audiniams. Formulė sustiprina savo poveikį dėl aktyvių ingredientų: proteinai, jūrinės kilmės albuminai, vitaminai, mineralai, oligoelementai, antioksidantai, naudingi drėkikliai, vaisių rūgštys, augalų ekstraktai.

Apsaugojant ir stiprinant sistemas, „pavargusias” nuo ekologinių pažeidimų, įtampos (stresų), nuovargio ir natūralių biologinių bei hormoninių pakitimų, procedūra suteikia odai „postūmį” tobulėjimui, aprūpina produktais, reikalingais normaliam egzistavimui ir tuo pačiu apsaugo nuo natūralių atsargų praradimo, sustiprina apsauginę odos sistemą.

Rose De Mer Christina Laboratories – natūralus, intensyvaus veikimo koralinis pilingas veidui

Šis natūralus biocheminis pilingas buvo sukurtas kaip alternatyva cheminiams pilingams. Preparatas pagamintas iš braziliškų žolių, Raudonosios jūros koralų, Negyvosios jūros druskos. Dėl ypatingo augalinių ingredientų apdirbimo (itin greitas užšaldymas ir išdžiovinimas) sustiprėja jų biostimuliacinės savybės, o pats preparatas nesugenda net ir nenaudojant koncervantų. Pilingo Rose de Mer sudėtyje yra mineralai, augaliniai proteinai, vitaminai E, C, betakarotinas, mikroelemtai, chlorofilinas ir augalinės rūgštys. Žolės suteikia regeneruojantį efektą, susmulkinti koralai veikia kaip mikrodermabrazija, druskos dehidratuoja raginį odos sluoksnį išprovokuojant jo atsiskyrimą. Be to, sudėtyje esantys ingredientai turi antiseptinių savybių, sutraukia poodines kraujosrūvas, stiprina kapiliarus, suvienodina kraujo tekėjimą jais.

Pilingas Rose de Mer veikia efektyviai, leidžia pasiekti greitą rezultatą be odos traumavimo, todėl yra nepavojingas. Procedūra pagerina odos laidumą ir, tokiu būdu, ženkliai sustiprina vedamos programos efektyvumą.

Pilingas pašalina negyvas ląsteles, odos riebalus ir nešvarumus nuo odos paviršiaus, stimuliuoja odos metabolizmą, kraujo cirkuliaciją bei limfinę sistemą ir skatina ląstelių regeneraciją.

Procedūros kaina nuo 65€.
Trukmė 1 val. 30 min.

Registruokitės telefonu  +370 610 02968 arba užpildykite registracijos formą (tik Klaipėdoje).


Domina mūsų procedūros ?