Biorevitalizacija be adatų – www.grozioevoliucija.lt

Beadatinė biorevitalizacija / Veido mezoterapija (T35P)

Biorevitalizacija. Natūraliam odos grožiui be adatų

 

Biorevitalizacija – tai revoliucinė grožio procedūra, sugrąžinanti odos jaunystę veido, kaklo, dekoltė ar rankų zonoje. Nors grožio ir estetikos pasaulyje dažna biorevitalizacija injekcijomis, „Grožio evoliucija“ studijoje atliekama švelnesnė, neinvazinė, tačiau ne mažiau veiksminga alternatyva – beadatinė biorevitalizacija.

MCMM Medical Cosmetics sukurta procedūra – T35P pilingas – intensyviai stangrina odos paviršių, išlygina tekstūrą bei raukšles, sutraukia poras, suvienodina odos spalvą ir prisotina odą drėgme. Atpalaiduojantis grožio ritualas, dažnai vadinamas veido mezoterapija, tinka visiems odos tipams ir yra ypač veiksmingas norintiems:

  • išvengti ar sumažinti odos senėjimą;
  • padidinti odos elastingumą;
  • sumažinti randelius nuo spuogų ar pigmentines dėmes;
  • sušvelninti seborėjinio dermatito, uždegiminių procesų poveikį odai.

 

Jaunatviškas spindesys su veido mezoterapija

 

Suglebusi, elastingumą praradusi, smulkių raukšlelių išvagota oda – problema, kurios bėgant laikui neišvengia nė vienas. Imantis efektyvių priemonių, odos senėjimo procesą galima sušvelninti ar net sumažinti iki minimalaus, taip pasirūpinant ir vidiniu grožiu, atsiskleidžiančiu per mūsų išvaizdą.

Studijoje „Grožio evoliucija“ veido mezoterapijai naudojamas ypatingas produktas – T35P pilingas trichloracto rūgšties pagrindu. Šis komponentas ypač populiarus veido šveitimo procedūrose, nes švelniai veikia odą atnaujindamas jos paviršių ir formuodamas naują kolageno karkasą. Beadatinė biorevitalizacija nesukelia jokio skausmo ar jautrumo saulės spinduliams, tad gali būti atliekama visus metus įvairiems odos tipams, vyrams ir moterims. Ši priemonė veikia itin sparčiai ir efektyviai: rezultatus klientai pastebi jau po pirmojo apsilankymo grožio studijoje.

 

Biorevitalizacija: rezultatas, džiuginantis akimirksniu

 

Beadatinė biorevitalizacija – veiksminga išeitis ne tik kovai su raukšlelėmis, bet ir kitų veido bei kūno odos problemų sprendimui. Švelnus pilingas pastebimai sumažina strijas, aknės randus ir pigmentines dėmes, sutraukia poras. Oda atgauna sveiką atspalvį ir švyti, tekstūra akivaizdžiai palygėja.

Ši grožio procedūra ypač aktuali norintiems liftingo efekto be chirurginės intervencijos. Beadatinei biorevitalizacijai nereikalingos injekcijos, tad odos paviršius nėra pažeidžiamas, o spartus rezultatas įgyvendinamas viena, bet ypač veiksminga priemone – T35P odos pilingu. Dėka išskirtinės produkto sudėties, procedūros metu pasiekiami gilieji odos sluoksniai, tačiau visiškai nepažeidžiamas epidermis, tad nėra sunkaus poprocedūrinio periodo. 


Procedūros trukmė: 1 val.

Paslaugų kainoraštis, Klaipėda | Paslaugų kainoraštis, Kaunas

Registruokitės telefonu  +370 610 02968 arba užpildykite registracijos formą (tik Klaipėdoje).

 


Domina mūsų procedūros ?