Aknės gydymas ir LED terapija veidui – www.grozioevoliucija.lt

Aknės gydymas ir LED terapija veidui

SES – CHLOROPHYLL” – tai dviejų žingsnių sistema – skirta odos fotosenėjimo prevencijai ir į aknę bei kuperozę linkusios odos priežiūrai bei saugiam ir efektyviam odos būklės gerinimui.

Nanotechnologijų ir inovatyvių sudedamųjų dalių dėka pasiekiamas pagreitintas ir pagerintas rezultatas.

Kaip tai veikia? Procedūros metu taikoma Bio2Light LED šviesos terapija, jos veikimo metu skatinamas odos atsinaujinimas (lupimasis), šviesa teikia priešuždegiminį poveikį, taip pat mažina grybelinę florą, veikia acnę sukeliančias bakterijas.

Ses-Chlorophyll preparatą sudaro natūralūs šviesai jautrūs komponentai, kurie yra uždari liposomose. Tai leidžia juos veikti tiesiogiai į problemos šaltinį, kur jų poveikį skatina šviesos spinduliuotė. Štai kodėl „Ses-Chlorophyll“ pilingas naudojamas tik kartu su daugiafunkcine veido ir kaklo kauke Bio2Light (Nora Bode).

Veikliosios medžiagos:
Retinolis, cinkas, chlorofilino, adenazintrifosfato, vitamino C ir ribofla-vino liposomos, hialurono rūgštis, cinko chlo-ridas.

Rekomenduojamas 4-ių procedūrų kursas, jas atliekant kas 14 dienų. Po procedūros būtina naudoti saulės apsaugos priemones SPF50.

Registruokitės telefonu  +370 610 02968 arba užpildykite registracijos formą čia.


Domina mūsų procedūros ?