Kūno stangrinimas ir celiulito naikinimas LIPOZERO – www.grozioevoliucija.lt

Kūno stangrinimas ir celiulito naikinimas LIPOZERO

LIPOZERO PROCEDŪRA – kūno kontūrų formavimas, celiulito gydymas, odos
stangrinimas ir atjauninimas.

Moderniausia kūno kontūrų formavimo ir celiulito gydymo sistema, kurioje sinergiškai derinamos net 5 technologijos: daugiapolis radijo dažnis, kavitacinis ultragarsas, lipolazeris, LED šviesa ir vakuumas.

 

KAIP TAI VEIKIA?

RADIO DAŽNIS (RF) – šildo poodinį audinį, stimuliuoja kolageno gamybą didindamas ląstelių metabolizmą, didina stangrumą ir mažina apimtis.
LIPOLAZERIS – mažina lokalizuotus riebalus, apimtį ir mažina edema.
ULTRAGARSO KAVITACIJA – suardo ląstelių membranas ir sukelia riebalinių ląstelių imploziją, po to jos natūraliai pašalinamos iš organizmo.
VAKUUMINĖ ENDERMOLOGIJA – skatina kraujotaką ir limfos drenažą, kad procedūra būtų veiksmingesnis.
LED TERAPIJA – suaktyvina odos regeneracinę funkciją, turi antibakterinį, atpalaiduojantį poveikį ir stimuliuoja imuninę sistemą.

 

LIPOZERO PRIVALUMAI:

•Nechirurginis kūno formavimas
•Neskausmingas gydymas
•Jokio atsigavimo laikotarpio
•Jokio šalutinio poveikio

 

 

TECHNOLOGIJA

Multipoliarinis radijo dažnis. Tai naujausios kartos šiluminė energija ir elektromagnetinės bangos sklinda giliai į dermos sluoksnius ir stimuliuoja fiziologinius procesus. Taip pasiekiame matomų rezultatų – celiulito nykimo, kūno formų korekcijos ir kolageno regeneracijos. Radio dažnių terapijos poveikis veido odai – elastingumo stokojanti oda tampa lygesnė, stangresnė, tonizuota, su pagerėjusia struktūra.

Kavitacija. Dėl žemo dažnio ultragarso poveikio susidaro slėgis, dėl kurio susidaro maži dujų burbuliukai (kavitaciniai burbuliukai) ir plyšta riebalų ląstelių membranos. Suardžius riebalinę ląstelę ir visą išsiskyrusį turinį (trigliceridus, cholesterolį, riebalų rūgštis, toksinus) absorbuoja limfa ir pašalina per limfinę sistemą.

Endermologinis vakuumas. Jis veikia keturiais pulsuojančiais dinaminiais režimais, kurie veiksmingiau nei bet koks kitas gydymas stimuliuoja paties organizmo mechanizmus kovoje su celiulitu. Jis stimuliuoja limfos drenažą ir kraujotaką, mažina riebalinių ląstelių kiekį paodyje, palengvina kraujagyslių išsiplėtimą ir deguonies cirkuliaciją, mažina lokalizuotų riebalinių ląstelių klampumą, daro tempimo ir masažuojamąjį poveikį skaiduliniam audiniui, mažina edemą ir kontūruoja kūną.

LIPOZERO sistemos aplikatoriuose integruoti intensyvūs raudonos ir mėlynos spalvos LED diodai, kurie pagerina rezultatus dėl teigiamo fototerapijos poveikio odai.


Raudonos LED šviesos diodai:
• stimuliuoja ląstelių biochemines funkcijas;
• suaktyvina odos regeneracijos funkciją;
• intensyviai prisotina audinius deguonimi.


Mėlynos LED šviesos diodai:
• turi antibakterinį poveikį;
• mažina uždegimą;
• veikia prieš spuogus;
• stimuliuoja imuninę sistemą.

LIPOLAZERIS – žemo dažnio lazerinis gydymas, kuris paremtas fotobioremodeliavimo technologija, veiksmingai mažinanti lokalizuotus riebalus, apimtis ir mažinanti edemą. Lipolazerio spinduliuotė riebaliniame audinyje sukuria pereinamąsias poras adipocituose ir pagreitina trigliceridų skaidymą. Lipidai atsiduria intersticiniame audinyje, kur juos perdirba natūrali medžiagų apykaita.

Kas yra „Lipozero” sistema?

„Lipozero” yra sudėtinga sistema, kurioje naudojamos moderniausios technologijos estetinėms ir kūno formavimo procedūroms atlikti. „Lipozero” sistema sujungia 5 rūšių technologijas: radijo dažnį, lipolazerį, kavitacinį ultragarsą, endermologinį vakuumą ir LED su raudona ir mėlyna šviesa, kad būtų galima atlikti procedūras, idealiai pritaikytas jūsų poreikiams – nuo odos atjauninimo iki lokalizuoto riebalų kiekio mažinimo. Procedūros su „Lipozero” yra neinvazinės, neturi šalutinio poveikio ir yra neskausmingos. Be to, po šių procedūrų jums nereikės atsigauti, todėl galėsite iš karto grįžti prie įprastos veiklos.

 

Kaip celiulitas gydomas naudojant „Lipozero” sistemą?

„Grožio evoliucija” specialistai atliks viso kūno apžiūrą ir vertinimą, kad nustatytų, ar procedūra su „Lipozero” sistema tinka jūsų poreikiams. Mūsų specialistai taip pat nustatys, kokios „Lipozero” technologijos jums reikia, kad pasiektumėte geriausių rezultatų. Apskritai daugiapolis radijo dažnis ir endermologinis vakuumas skatina tam tikrus organizme vykstančius procesus, kurie padeda išnykti celiulitui ir formuoti kūno kontūrus. Šią gydymo sistemą sudaro keli antgaliai, kad grožio ir estetikos specialistas galėtų lengvai naudoti optimalią celiulito gydymo technologiją.

 

Kiek laiko trunka „Lipozero” procedūra?

Procedūros su „Lipozero” trukmė priklauso nuo norimos paveikti srities ir naudojamos technologijos. Pavyzdžiui, pilvo procedūra gali trukti 35-50 minučių, o sėdmenų ir šlaunų – iki 90 minučių. Lipozero poveikis pasireiškia palaipsniui, todėl paprastai rekomenduojama 10 procedūrų, po vieną per savaitę. Norėdami gauti individualų kūno korekcijos planą, pasitarkite su „Grožio evoliucija” specialistais bei lieknėkite be jokių pastangų.

Kas turėtų vengti LipoZero procedūros?

  • Nėščioms ir maitinančios moterys.
  • Klientai, kurių gydomoje vietoje yra randų arba infekcija.
  • Žmonės, turintys keloidinių odos pažeidimų, randų.
  • Klientai, turintys mechaninį širdies stimuliatorių;
  • Žmonės, turintys jautrią odą arba hyperjautrumą;
  • Klientai, sergantys onkologine liga;
  • Klientai, kurių kūno viduje yra metalinių implantų ar skeveldrų;
  • Žmonės, esntys po operacijos ar injekcijų


Procedūra atliekama Klaipėdoje.
Registruokitės telefonu  +370 610 02968 arba užpildykite registracijos formą (tik Klaipėdoje).


Domina mūsų procedūros ?