Grožio evoliucija - grožio ir estetikos studija

Apie mus

Studija Grožio Evoliucija – mums rūpi jūsų kūno ir veido oda!

Apie mus

„Grožio evoliucija“ – mums rūpi Jūsų oda

„Grožio evoliucija“ – tai privati estetikos ir grožio studija, įsikūrusi Kaune bei Klaipėdoje.  Čia Jūsų laukia profesionali komanda, pasiruošusi išklausyti esamas problemas, iššūkius ir norus, patarti ir padėti pasiekti geriausių rezultatų, pritaikant individualius sprendimus. Kosmetologai ir grožio bei estetikos specialistai teikdami paslaugas ne tik pritaiko savo daugiametę patirtį, bet ir nuolat domisi naujovėmis bei inovacijomis grožio, estetikos, medicinos ir mokslo srityse.

Mūsų tikslas – objektyviai išgirsti kiekvieno kliento istoriją ir kuo efektyviau išspręsti individualias odos problemas be chirurginės intervencijos. Specialistų patirties ir pažangių technologijų duetas leidžia pasiekti puikius klientų rezultatus ir jais džiaugtis KARTU!

„Grožio evoliucija“: Veido ir kūno procedūros, įkvėptos modernių technologijų

Grožio paslaugos studijoje teikiamos pasitelkiant visame pasaulyje pripažintas estetinės kosmetologijos technologijas. Moderniausiomis inovacijomis paremtos kūno ir veido procedūros – tai spartus kelias į sveikos, jaunatviškos ir švytinčios odos įvaizdį be chirurginės intervencijos.

Ypač pamėgtos studijos procedūros veido ir kūno formų tobulinimui:

▪️ Celiulito naikinimas ir liekninimas su LPG – prancūzų kompanijos LPG SYSTEMS išplėtota mechaninė stimuliacinė veido ir kūno procedūra.

▪️ Kūno lipolizė ir stangrinimas HIFU veido ir kūno procedūros kontūrų tobulinimui tikslinėse probleminėse zonose.

▪️ Raumenų elektrostimuliacija HIEMT PRO MAX4 elektromagnetinė stimuliacija stangresniems raumenims, mažesnėms kūno apimtims ir riebalinio sluoksnio šalinimui.

▪️ Kūno stangrinimas ir celiulito naikinimas LIPOZERO moderniausia veido ir kūno kontūrų formavimo sistema, celiulito gydymas, odos stangrinimas ir atnaujinimas.

▪️ Radio dažnių procedūra odos atjauninimui ir raukšlių mažinimui veido ir kūno odos stangrinimui, kovai su celiulitu bei strijomis.

▪️ Kriolipolizė (krioterapija) – riebalų naikinimas šalčiu – liposakcijos alternatyva, riebalų ląsteles naikinant šalčiu.

▪️Depiliacija vašku lygiai ir glotniai odai be nepageidaujamų plaukelių.

▪️ Lazerinė depiliacija – ilgalaikis plaukelių šalinimas moderniai, saugiai ir efektyviai. 

Ypatingai veido odos priežiūrai:

▪️ Beadatinė deguonies mezoterapija veidui – deguonies mezoterapija be adatų. Tai – unikali veido priežiūros procedūra gražesnei odos tekstūrai, giliam drėkinimui ir kovai su raukšlelėmis.

▪️ Aknės gydymas ir LED terapija veidui – odos atnaujinimas LED šviesa, ypač efektyvus aknės ir kuperozės kamuojamai veido odai.

▪️ Ultragarsinis veido valymas – daugiafunkcinis odos priežiūros aparatas, kuriuo atliekamas kelių veido procedūrų kompleksas: giluminis ultragarsinis veido valymas, sonoforezė, elektrostimuliacija, elektroporacija, jonoforezė.

▪️ Jauninanti veido procedūra su Care7 – 7-ių naujausiomis technologijomis paremtų ir vienas kitą papildančių etapų kompleksas, užtikrinantis visapusišką odos priežiūrą ir stangrinimą.

▪️ LPG veido procedūra – naujausios kartos RF technologija odos jaunystei.

▪️ HIFU veido atjauninimas veido odos pakėlimui, raukšlelių ir porų mažinimui.

▪️ Aknės gydymas ir LED terapija veidui – fotosenėjimo prevencijai ir problematiškos odos priežiūrai.

▪️ Veido odos stangrinimas „GUINOT LIFT SUMMUM” 5 žingsnių procedūra odos pakėlimo efektui.

▪️ Veido drėkinimas ir atjauninimas su Christina Laboratories antistresinė terapija sudirgusiai, dehidratuotai odai.

▪️ Rūgštinis veido valymas: rūgštinis pilingas lygiai tekstūrai ir odos jaunystei.

▪️ Beadatinė biorevitalizacija / Veido mezoterapija (T35P) – beadatinė revitalizacija kolageno sluoksnio atstatymui.

▪️ Elektrostimuliacija – giliųjų veido raumenų stiprinimas– masažas giliausiems odos sluoksniams silpna elektros srove.

▪️ Jonoforezė: intensyvus odos prisotinimas aktyviomis medžiagomis.

„Grožio evoliucija“: profesionali pagalba Jūsų odai

Modernios inovacijos, aukščiausi kokybės standartai ir nuolat pildomas žinių bagažas – šių vertybių dėka studijos „Grožio evoliucija“ komanda visuomet yra vienu žingsniu priekyje. Grožio ir estetikos specialistai puoselėja daugiametę patirtį bei padeda kiekvienam klientui iš naujo atrasti savo vidinį grožį, atsiskleidžiantį sveikoje ir jaunystės kupinoje odoje.

Studijoje „Grožio evoliucija“ veido ir kūno procedūros atliekamos tik profesionaliomis kosmetikos priemonėmis: LPG ENDERMOLOGIE PROFESIONAL, CHRISTINA LABORATORIES KOSMETIKA, SESDERMA KOSMETIKA, KEENWELL, MEDIDERMA, NORA BODE, BIOLINE, RE-COLLAGEN, XANASLIMM. Klientų ratui nuolat pristatome naujas technologijas ir kokybiškiausius produktus rinkoje, nes MUMS RŪPI JŪSŲ VEIDO IR KŪNO ODA!


Domina mūsų procedūros ?