LPG kosmetika veido ir kūno priežiūrai | Grožio evoliucija

LPG® endermologie kosmetika veidui ir kūnui

LPG Endermologie kosmetika natūraliam odos grožiui

 

LPG Endermologie – tai Prancūzijoje sukurta odos priežiūros technologija, stangrinanti veido odą, formuojanti kūno linijas ir lyginanti odos paviršių. Greta specialistų teikiamų LPG Endermologie procedūrų, jų poveikį sustiprinti galima ir papildomomis priemonėmis. Tai padaryti padės LPG Endermologie veido kosmetika bei kūno priežiūros priemonės. Kai procedūros metu naudojamos ir odos priežiūros priemonės, endermologijos efektyvumas padidėja net 50 %.

Veiklieji ingredientai, esantys produktuose, stimuliuoja odos ląsteles, taip dar efektyviau užtikrindami jaunatviškos ir stangrios veido bei kūno odos būklę. Asortimentą sudaro produktai, skirti odos valymui, šveitimui, drėkinimui ir stangrinimui – visi jie pritaikyti konkretiems odos tipams ir kovai su individualiomis problemomis. Įtraukdami LPG Endermologie kosmetiką į kasdienę rutiną, sustiprinsite profesionalo atliktų procedūrų rezultatus. Pasirūpinkite tinkama odos priežiūra – tai leis dar greičiau mėgautis sveikai atrodančia oda.

 

Veido ir kūno kosmetika: nepriekaištingai odos būklei namų sąlygomis

 

LPG Endermologie kūno ir veido kosmetika subalansuota įvairiems odos tipams. Asortimente gausu ne tik priemonių kasdieniam naudojimui, bet ir produktų odos senėjimo prevencijai bei jau kamuojančioms odos problemoms spręsti.

Liekninamasis kūno kremas, odą lyginantis šveitiklis ar veido kosmetika su SPF – kaip išsirinkti geriausią produktą odos jaunystei užtikrinti? Pirmiausia rekomenduojama atsižvelgti į odos tipą ir jam aktualias, o galbūt jau ir iškylančias problemas: pavyzdžiui, celiulitą, strijas, raukšleles. Veikdama kartu su patentuota endermologijos technologija, profesionali veido kosmetika ir kūno priežiūros priemonės skatina natūralią hialurono, kolageno ir elastino gamybą. Reguliariai naudojama LPG Endermologie kosmetika padės pasiekti jaunatviškos odos įvaizdį natūraliomis priemonėmis ir minimaliomis pastangomis.

 

LPG Endermologie odos priežiūros priemonės

 

Svajojate odos priežiūrą perimti į savo rankas? „Grožio evoliucija“ teikia galimybę LPG Endermologie kosmetiką įsigyti šiais būdais:

Nors LPG odos priežiūros priemonės puikiai tinka savarankiškam bei komfortiškam naudojimui namuose, efektyviausią poveikį užtikrina kosmetikos ir endermologijos procedūrų duetas. Jūsų pastangos bei „Grožio evoliucijos“ specialistų pagalba – tai patikimas ir greičiausias sprendimas ypatingo dėmesio reikalaujančiai odai.


Domina mūsų procedūros ?