Veido Procedūros – www.grozioevoliucija.lt

Veido Procedūros

Veido procedūros – sveikai ir gyvybingai odai

Veido procedūros – maloni duoklė odai, pasiilgusiai pokyčių ar trokštančiai ilgai trunkančios jaunystės. Skaisti, kruopščiai prižiūrima veido oda atveria duris į jaunatvišką ir pasitikėjimo savimi kupiną įvaizdį. Atpalaiduojančios veido procedūros skirtos kiekvienam, norinčiam išsaugoti savo natūralų grožį, pabrėžti veido bruožus ir tiesiog pasilepinti išsvajota minute atsipalaidavimui.


Metų metus puoselėjama ir nuolat tobulinama estetikos studijos „Grožio evoliucija“ specialistų patirtis padės įsigilinti į tai, kas tinkama ir reikalinga Jūsų odos būklei. Kiekvienas susiduriame su skirtingomis veido odos problemomis – visoms joms išspręsti universalios išeities, deja, nėra. Tačiau, pasitelkdami gausų grožio ir estetikos žinių bagažą, įsigilinsime į individualius poreikius, pasiūlysime tinkamiausią veido procedūrą ir natūralų odos grožį išsaugosime be chirurginės intervencijos.

Jauninančios veido procedūros: magija keliauti laiku

Bėgant metams, odos tekstūra kinta, praranda savo elastingumą. Kone ryškiausia problema, neaplenkianti nė vieno – paviršiuje atsirandančios smulkios raukšlelės, kurios, nesiimant odos priežiūros veiksmų, ilgainiui tampa pastebimos vis labiau ir labiau. Lygi, spindinti veido oda yra ryškiausias jaunatviškos asmenybės atspindys, tad profesionali pagalba – jauninančios veido procedūros – neišvengiamos nė vienam, norinčiam natūralia jaunyste spinduliuoti ne tik vidumi, bet ir išore.


„GUINOT LIFT SUMMUM“ veido odos stangrinimas, HIFU veido atjauninimas, multipoliarinė radijo dažnio procedūra veidui – tai galimybė sveikos odos įvaizdį susigrąžinti ne adatų, o grožio bei estetikos profesionalo pagalba. „Grožio evoliucija“ paslaugų puokštėje tinkamą sprendimą atras ir ieškantieji prevencinių priemonių odos senėjimui išvengti, ir norintieji išspręsti jau kamuojančias problemas.

Veido valymas, masažas ir kitos veido procedūros: geriausia dovana sau

Rūpinimasis veido oda yra ryškiausia meilės sau išraiška. Nors tinkama odos priežiūra namuose yra ne ką mažiau svarbi, kartais norisi kur kas spartesnių pokyčių ir rezultatų, kuriuos čia ir dabar garantuoja profesionalo patirtis. Atpalaiduojantis veido masažas ar kruopštus veido odos valymas yra būtent tai, kas praskaidrins streso kupiną kasdienybę ir leis iš naujo akimirksniu išvysti savo vidinį grožį.


„Grožio evoliucija“ kviečia pasilepinti procedūromis švariai, sveikai ir jaunyste spinduliuojančiai veido odai. Deguonies mezoterapija be adatų – sprendimas lygesnei tekstūrai ir odos patempimui be chirurgo pjūvių. Sonoforezė skatina spartesnį odos atsinaujinimą, o veido valymas ultragarsu – itin populiari procedūra riebios ar mišrios veido odos tobulinimui.


Domina mūsų procedūros ?