Ultragarsinis veido valymas moderniu aparatu Iontoson2 – www.grozioevoliucija.lt

Ultragarsinis veido valymas moderniu aparatu Iontoson2

Mūsų aplinkos tarša vis didesnė, o tai lemia ir odos pokyčius. Oda labiau užteršiama, padažnėja įvairios alerginės reakcijos, atsiranda spuogelių, vargina aknė, pasikeičia odos spalva.
Dėl to būtina tinkamai rūpintis savo odos sveikata ir reguliariai atlikti veido valymą. Veido valymas būtinas norint turėti sveiką ir gražią odą.

  • Veido valymas ultragarsu šiuolaikiška ir saugi giluminio veido valymo procedūra.
  • Ši procedūra atliekama moderniu ir inovatyviu ultragarso aparatu.
  • Puiku tai, kad veido valymas ultragarsu tinka bet kokio tipo odai. Ultragarsinis veido valymas tinka sausai, jautriai, riebiai ir problematiškai odai.
  • Vienas svarbiausių tikslų atliekant valymą šiuo aparatu – odos valymas išvalant limfinę sistemą, pagreitinti odos atsinaujinimo procesus, ją apsaugoti ir sureguliuoti odos pH.

Ultragarsinis veido valymas moderniu daugiafunkciniu odos priežiūros prietaisu Iontoson2 turi didelių pranašumų lyginant su kitais veido valymo būdais. Atliekant procedūrą oda mechaniškai nepažeidžiama ir netraumuojama.

Profesionalios kosmetologės pasirūpins jūsų odos švara, gaiva ir drėgme.

Procedūros trukmė – 1-1,5h
Procedūros kaina – 40-50€ (*jei pageidaujama ar yra poreikis naudoti papildomas funkcijas ir kosmetines priemones, kaina gali kisti, bei ji aptariama su klientu vizito metu, įvertinus odą)

Registruokitės telefonu  +370 610 02968 arba užpildykite registracijos formą čia.


Domina mūsų procedūros ?