Kūno kriolipolizė - riebalinių ląstelių naikinimas šalčiu – www.grozioevoliucija.lt

Kūno kriolipolizė – riebalinių ląstelių naikinimas šalčiu

Daugelis moterų ir vyrų visame pasaulyje svajoja apie dailesnes kūno linijas bei jų koregavimą be dietų ir sporto. Šiandien siūlome puikią išeitį – kūno kriolipolizės procedūrą. Kriolipolizę galima prilyginti liposakcijai (riebalų nusiurbimui), tačiau ji atliekama nepažeidžiant odos, nenaudojant anestezijos ir nėra jokio reabilitacinio periodo.

Mūsų studijoje kriolipolizės procedūra atliekama naujausiu, efektyviausiu ir analogų vakarų Lietuvoje neturinčiu – „FusioMed CRYOLIPOSCULPT“ aparatu!

 

Galima taikyti sritims:

  • pilvas
  • nugara
  • žąstai
  • vidinės ir išorinės šlaunų dalys
  • sėdmenys
  • talija

 

Registruokitės telefonu  +370 610 02968 arba užpildykite registracijos formą čia.

 

Procedūros atliekamos tiek vyrams, tiek moterims

Vienos procedūros metu vienu metu veikiančios dvi technologijos – kriolipolisis (riebalų šalinimas) ir pulsuojanti elektrostimuliacija – leidžia ne tik sumažinti bendrą riebalų audinių kiekį po 1 seanso, bet ir pagerinti odos kokybę apdorotame plote.  Tam, kad užtikrintume dar efektyvesnį riebalinių ląstelių pasišalinimą iš organizmo, po procedūros koreguotoje kūno vietoje kelias minutes atliekamas masažas rankomis, taip pat rekomenduojama išgerti ne mažiau kaip 2 litrus vandens per dieną. Po procedūros nedelsiant galima užsiimti įprastine veikla.

*Ši procedūra neatliekama žmonėms, alergiškiems šalčiui, sergantiems ūmiomis uždegiminėmis odos ligomis, krioglobulinemija, taip pat nėščioms moterims. Maitinančioms moterims ar sergant onkologinėmis, uždegiminėmis odos ligomis neatliekama.

Kriolipolizės procedūra trunka 60min., jos metu galima naudoti net keturias manipolas skirtingoms kūno vietoms (pvz.: 2 pilvo srityje, 2 šlaunų vidinėje pusėje, arba visas 4 pilvo srityje ir kt. variantai). Vienai probleminei zonai reikalinga(-os) 1-3 procedūra(-os). Antrąją procedūrą tai pačiai zonai galima kartoti po 4-5 savaičių.

Užšaldžius riebalines ląsteles, jos suskaidomos ir palaipsniui mėnesio eigoje pašalinamos iš organizmo. Kriolipolizę labai efektyvu taikyti su LPG masažais kartu, dėl limfos suaktyvinimo ir neaktyvių riebalinių ląstelių ištekėjimo pagreitinimo. Efektyviausias ir galiausias rezultatas po paskutinės procedūros matomas praėjus 3 mėnesiams.

Kainos Klaipėdoje:
1 zona/manipola (trukmė 50min) – 80€
2 zonos/manipolos (trukmė 60min) – 140€
3 zonos/manipolos (trukmė 60min) – 180€
4 zonos/manipolos (trukmė 60min) – 200€

*  Dėl kainų procedūroms Vilniuje ar Šiauliuose prašome teirautis.

Prieš ir Po:

Kaip atliekama procedūra:
Parodomasis video BioTec Italia

Registruokitės telefonu  +370 610 02968 arba užpildykite registracijos formą čia.


Domina mūsų procedūros ?