Apie mus – www.grozioevoliucija.lt

Apie mus

Studija Grožio Evoliucija – mums rūpi jūsų kūno ir veido oda!

Apie mus

Studija Grožio Evoliucija – mums rūpi jūsų kūno ir veido oda!

Sveika oda spinduliuoja vidinį ir išorinį žmogaus grožį bei harmoniją. Amžinas grožis pagaliau tampa vis labiau ranka pasiekiamas. Paslaptis paprasta – pasitelkdami mokslo pažangą galime palaikyti ir paskatinti natūralių ląstelių funkcijas. Studijoje GROŽIO EVOLIUCIJA siūloma atrasti moderniausią mechaninį veido ir kūno masažo metodą.  Ir išbandyti tikrą revoliuciją endermologijoje padariusį bei analogų endermologijos rinkoje  neturinti LPG Cellu M6 Alliance Premium aparatą.

Neleiskite mažiems trūkumams užgožti Jūsų grožio ir susigrąžinkite pasitikėjimą savimi! LPG endermologinės procedūros padės džiaugtis savo atvaizdu veidrodyje jau po trijų procedūrų.

Studijos darbuotojas – reikiamas žinias turintis profesionalas, suprantantis ir įsigilinantis į Jūsų poreikius bei motyvaciją, pasiūlys individualų sprendimą, kuris geriausiai tiks būtent jums. Ar tai bus veido ar kūno odos problemos, tokios kaip raukšlytės, dvigubas pagurklis, patamsėję ir paburkę paakiai, riebalinis perteklius bei cellulitis probeminėse vietose, neelastinga, stangrumą praradusi oda ar sutrikęs limfos nutekėjimas, mes visada padėsime pritaikysime individualią endermologinę procedūrą, kuris išspręs jūsų problemas bei motyvuos ir toliau mylėti save ir savo kūną. Studijoje galėsite atsipalaiduoti ir mėgautis profesionaliai atliekama procedūra.

Studijoje GROŽIO EVOLIUCIJA kiekvienas klientas pasitinkamas su šypsena ir apdovanojamas maloniu dėmesiu.


Domina mūsų procedūros ?